X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
.: برق قدرت و تازه های برق و الکترونیک :.
خبر, اختراعات,مقاله,کتاب, جزوه...
بانک اطلاعات واخبار برق و الکترونیک


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1 مرداد‌ماه سال 1391

با تجهیز فروشگاه‌ها به دستگاه‌های اسکنر می‌توان براحتی سایز دقیق لباس را تعیین و مدل‌های مختلف را به صورت مجازی پرو اختصاصی کرد.

 

 

شرکت کانادایی Unique Solutions Design به جای استفاده از اتاق پروهای متداول، یک اتاق پرو مجهز به دستگاه اسکنر بدن طراحی کرده است که علاوه بر امکان پرو مجازی لباس، می‌تواند سایز دقیق بدن را نیز تعیین کند.

 

خریدار می‌تواند در این اتاق پرو مجازی مدل‌های مختلف لباس و حتی کفش و عینک را پرو کند.

در کمتر از 20 ثانیه یک نسخه چاپی از مدل های پرو مجازی آماده می شود. خریدار می تواند مدل انتخابی را بر اساس سایز تعیین شده توسط اسکنر بصورت واقعی پرو کند که این مسأله از اتلاف وقت و پروهای متعدد برای انتخاب سایز و مدل مناسب جلوگیری می‌کند.

 

هزینه طراحی و نصب هر دستگاه اسکنر بدن فروشگاهی بین 60 تا 100 هزار دلار اعلام شده و این شرکت تاکنون بیش از 65 فروشگاه بزرگ در آمریکا را به اتاق پروهای مجازی با دستگاه اسکنر بدن مجهز کرده است.

 

این شرکت در حال توسعه فناوری است که بتواند امکان پرو مجازی لباس را از طریق فروشگاه‌های آنلاین و برای خریداران در منازل فراهم کند.

 

در این فناوری مشتری می تواند از طریق نرم افزار تعیین سایز و با استفاده از دستگاه های حرکت یاب مانند حسگر حرکتی کینکت مایکروسافت، لباس های مختلف را در داخل منزل بصورت مجازی پرو کند.

منبع:کنجکاو
داغ کن - کلوب دات کام طبقه بندی:
ارسال توسط حامد مخملی
داغ کن - کلوب دات کام
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی